Sprawdzian ania z zielonego wzgórza pdf

Pobierz

Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgorza ,, dzieki temu testowi poznasz dokladniej Anie z Zielonego Wzgorza .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury / Memorizer Opis testu Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Dlaczego Ania postanowila przerwac nauke i pozostac na Zielonym Wzgorzu ?. POWODZENIA!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.A.. bo się już nigdy nie spotkali nie spotkali; .. ania z zielonego wzgórza; wszystkie jego TESTy » .. tu sprawdzisz swoja.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.Test z Ani z Zielonego wzgorza sklada sie z 18 pytan o roznym poziomie trudnosci.. Ilość pytań: 24 Rozwiązywany: 3512 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. W Głębokiej Rzece.. B. Ania upuściła ją niechcący do wody D. zaczepiła się o szal.. Rozwiązanie.Test ze znajomości lektury: Ania z Zielonego Wzgórza.. żadna z nich 6. ". a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Lektury szkolne.. Pobierz.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. "Pokrewnymi duszami" nie byli: A. Ania i Mateusz C. Ania i Mariel Stacy.. Pobierz plik sprawdzian_z_lektury_ania_z_zielonego_wzgórza_pdf już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC."Ania z Zielonego Wzgórza" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury 26 kB Opracowania lektur, Testy Zaloguj się, by mieć dostęp "Ania z Zielonego Wzgórza" (lektura uzupełniająca) - ćwiczenie wprowadzające 130 kB Opracowania lektur Zaloguj się, by mieć dostępz lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test 1) Jak miała na nazwisko Ania?.

... Download: test 2 ze znajomości Ani z zielonego wzgórza.pdf.

Jednakze gdy mezczyzna przyjezdza po podopiecznego na stacje, nie zastaje tam nikogo, z wyjatkiem rudowlosej dziewczynki Anne Shirley.Test z języka polskiego "Ania z Zielonego Wzgórza" test z lektury.. POWODZENIA!. Rozwiąż test TagiTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. jedna odpowiedz jest poprawna.GRUPA A (IMIE I NAZWISKO) Kartkowka sprawdzajaca poziom wiedzy o lekturze Ania z Zielonego Wzgorza" Drogi .a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowała Ania z Zielonego Wzgórza UdostępnijD.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1901 b) 1882 c) 1898 d) 1908 .. Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) nie można określić czasu akcji b) II poł. XIX wieku c) I poł. XX wieku"ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość..

1.sprawdzian z lektury ania z zielonego wzgórza klasa 6.pdf (22 KB) Pobierz.

Ania pożyczyła ją Dianie C. Maryla ją zgubiła.. b) II wojny światowej c) wojny secesyjnej d) I wojny światowej.. W ogrodzie.GRUPA B. (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.. Rozwiąż test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. 2.Test: Ania Shirley była: a) racjonalna i poukładana b) złośliwa i opryskliwa .. Kontakt Polityka prywatności Regulamin .. 4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone Wzgórze?. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. W kazdym zadaniu tylko.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. wiedze na temat przygod w pierwszej czesci serii "Ania z Zielonego Wzgorza"!. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze:ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lektury.. #ania, #zielone #wzgorze #lucy #maud #montgomery.. Test z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. opisala w niej historie dziewczynki z domu dziecka, ktora znajduje dom.. Ania jak strzała" to: A. epitet B. metafora C. porównanie D. uosobienie 7.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Matusiak Data publikacji 2016-07-12 Średnia ocena 0,00 Pobrań 380..

Test:"Ania z Zielonego Wzgórza"test ania z zielonego wzgórza odpowiedzi.pdf (21 KB) Pobierz.

Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. W Długiej Rzece.. W którym tomie encyklopedii znajdziesz informacje o autorce "Ani z Zielonego Wzgórza": A. A- E B. F- J C. K- N D. O- Z 9.Oct 7, 2021Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Drogi uczniu!. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Podaj swoje imię: czy ania pogodziła się z gilbertem ?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Powiązane tematy.. Twoja lektura szkolna jest ta ksiazka?. Matka Diany zabroniła jej przyjaźnić się z Anią, ponieważ:Sprawdzian z lektury ania z zielonego wzgórza pdf Ta pomoc edukacyjna została zatwierdzona przez eksperta!. Na Zielonym Wzgórzu.. W Szerokiej Rzece.. Miłego rozwiązywania!. Test składa się z 23 pytań o różnym poziomie trudności.Lucy Maud Montgomery zmarła podczas: a) zimnej wojny.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Test z Ani z Zielonego wzgorza sklada sie z 18 pytan o roznym poziomie trudnosci.. Do podanego tekstu napisz równoważnikowy plan wydarzeń (powinien zawierać przynajmniej 6 punktów).. sprawdzian z lektury ania z zielonego wzgorza klasa 6 .. Test z Ani z Zielonego wzgorza sklada sie z 18 pytan o roznym poziomie trudnosci..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Kto jest autorem serii opowiesci oPlik test sprawdzający znajomość ani z zielonego wzgórza.pdf na koncie użytkownika autumverbeck • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zadanie 2.. Pobierz (docx, 19,8 KB)Plik test 2 ze znajomości Ani z zielonego wzgórza.pdf na koncie użytkownika rajdysamochodowe • folder znajomosć lektur testy • Data dodania: 11 lut 2016..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt