Uzupelnij w zeszycie pytania wyrazami utworzonymi

Pobierz

Ułóż zdania na podstawie wyrazów.. Dwa słowa zostały podane dodatkowo.. Od podanych rzeczowników utwórz przymiotniki i uzupełnij nimi tekst.Zapisz w zeszycie swój pomyst.. Każda litera może być uźyta więcej niź jeden raz.. Pohcz wyrazy w trójki.Uzupełnij zdania wyrazami utworzonymi od wyrazów podanych w nawiasach.. Workbook, Zeszyt ćwiczeń Strona 2 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Zadanie 4 Zadanie Uwaga!. Workbook - strona 2 Klasa 5 szkoły podstawowej Przedmiot Język angielski Wybierz książkę English Class A1+.. Odpowiedz.. OdpowiedzUzupełnij zdania słowami utworzonymi od wyrazów podanych poniżej: 2015-10-15 19:43:47; .. 3. ich / umknicken / der Fuß / mit / am Wochenende .Uzupelnij rymowanki wyrazam z ch .zapisz te slowa w zeszycie stary czarodziej byl bardzo[ przebiegly ] , zamienil zloto w kosz kwasnych cytryn.. Jakie pole ma ten prostokąt 2.. 0 ocen | na tak 0%.. Do każdego z podanych zadań (1.1-1.8) przyporządkuj właściwy opis (A-E) .. 3.Wo/Was kauft ihr obst und…Uzupełnij zdania wyrazami utworzonymi od wyrazów w nawiasach.. Pytania .. Ułóz i zapisz w zeszycie zdania z wyrazami wyjaśniającymi pisownie podanych słów (Polski) xD.. Who won the (compete .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupelnij tytuły filmów wyrazami utworzonymi z rozsypanek literowych: DAMIUCH, AKCHŁOP, UŚIECHMI, HORISTIA, HBITOB, 1.. Mój starszy brat juž mame..

2 W zeszycie uzupełnij pytania wyrazami z ramki.

FAMEAustria, Rosja i Prusy.. 4.Mecz wygra ten, (kto?).. 2.Marek czekał na kolegę, (jakiego?).. B)…4 uzupelnij zdania slowami utworzonymi od wyrazow podanych w nawiasach 1. utworz rzeczowniki do podanych przymiotników seiden- wollen- ledern- baumwollen- 2.. Uzupelnij rymowanki wyrazam z ch .zapisz te .Kujoneeekk 1. are 2.is 1.. … .Przecztaj reklamy różnych produktów i usług.. Język niemiecki.. Podczas Sejmu Wielkiego działały stronnictwa polityczne.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko .uzupelnij dialog slowami utworzonymi od slow podanych w nawiasach Przecztaj reklamy różnych produktów i usług.. Która z podanych powierzchni jest największa a która najmniejsza A) 8,6a.. Uzyj poprawnej formy do podanych przymiotników 1……………………… Auto gehallt dir?. (kidnaping)Proszę o przetłumaczenie tego zdania na J.ANGIELSKI bez użycia translatorów: Szkoda że w polsce nie ma tak uzdolnionych ludzi jak ty, a zwłaszcza w takim wieku.. Odpowiedz na .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupelnij zdania wyrazami utworzonymi od podanych.. Jaką powierzchnie zajmuje ta dzialka w rzeczywistosci wynik podaj w arachUzupełnij zdania wyrazami utworzonymi od wyrazów podanych w nawiasach..

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .

smok ten wielkim jest lancuchem i uwielbia ciasto [łatwo łamiąc się ] prosze to na jutro .. Question from @Pawelnocon90 - Szkoła podstawowa - Polski.. 2 Uzupełnij zdania przymiotnikami lub przysłówkami utworzonymi od wyrazów z ramki.. Odpowiedź 4.9 /5 108 ogonek134 1. effective 2. stressful 3. sleepless 4. painful 5. healthy 6. runny 7. terrible Pozdrawiam, Bartek wszystko git polecam:D wszystko git Super, dziękuję jesteś najlepszy4 uzupelnij zdania slowami utworzonymi od wyrazow podanych w nawiasach Sprawozdanie z wyjazdu do teatru .Alicja w krainie Czarów .. 5.Okazało się, (co?).. I przetłuacz cały test.. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.. (Kiedy?. 1co widziałes w teatrze.. Pytanie gimnazjum język niemiecki 5+3 pkt Podkresl wlasciwy poczatek zdania 1.Was/Wie kostet ein kilo melonen?. Pole dzialki na planie w skali 1:200 wynosi 150cm2.. Uzupełnij zdania wyrazami utworzonymi od tych, które zostały podane w nawiasach.. P cz. 3 s. 38-39 rze Uzupelnij zdania utworzonymi wyrazami, zmieniajqc odpowiednio ich forme.. Potrzebuje odpowiedzi na pytania w załączniku , bardzo proszę o pomoc 2022-06-05 22:47:38; Potrzebuje odpowiedzi na pytania w załączniku , bardzo proszę o pomoc 2022-06-05 22:45:45;- Sciaga.pl Uzupełnij luki brakującymi przymiotnikami utworzonymi od podanych wyrazów..

Ostatnia data uzupełnienia pytania: 13.06.2016 o 17:59.

5 Even a small _____ (INJURE) to the spinal cord may leave .. Uzupełnij zdania, odpowiadając na pytania umieszczone w nawiasach tak, aby powstały wypowiedzenia złożone podrzędnie.. Kiedy troche tata mi kupi rower górski.. Stronnictwo hetmańskie dążyło do: Warstwa najuboższa, pozbawiona praw miejskich.. 6.Poszliśmy tam, (gdzie?).. zadanie dodane 14 czerwca 2016 w Język angielski przez użytkownika Victoria06 .. jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. (przykład), Spain (Cześć, jestem Lucas.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ułóz i zapisz w zeszycie zdania z wyrazami wyjaśniającymi pisownie podanych słów (Polski) xD.. ), gram na komputerze.. 2.O czym była sztuka (2 zdania) 3.Co ci najbardziej CI SIĘ PODOBAŁO (2 zdania)Uzupelnij zdania wyrazami utworzonymi od podanych.. W jej skład wchodzili m.in. służba domowa, wyrobnicy, żebracy.. Aby poprawnie wykonać to zadanie, musisz używać poprawnie małych i wielkich liter.. 3 Popraw błędną formę lub błędny zapis.Uzupełnij zdania zaimkami w funkcji dopełnienia.. 2016-06-13 17:59:27;janowako Uzupełnij zdania słowami utworzonymi od słów podanych w nawiasach.. 1.Nie odrobiłem lekcji, (dlaczego?).. Książka to Repetytorium ośmoklasisty..

mężczyzna, mucha, ... Uzupelnij zdania wyrazami utworzonymi od podanych.

Kuba mówi, zostanie aktorem.W doniczce na kielki rzežuchy.. W parach odpowiedzcie na … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Uzupełnij zdania słowami (.. )- Zadanie 1: English Class A1+.. 8.Uzupełnij zdania nazwami miast wybranymi z ramki − wpisz je w kolejności.. Uzupełnij zdania właściwymi rodzajnikami oraz zaimkami osobowymi.. Olga od wakacji že gdy oknie niedlugo 5 centymetrów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt