Człowiek i morze quizy

Pobierz

Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.W przypadku lektury Stary człowiek i morze test, który spotyka starego człowieka i który opisuje Hemingway, jest prawdziwym sprawdzianem człowieczeństwa w warunkach co prawda ekstremalnych, ale jednocześnie i takich, które każdego z nas mogą kiedyś spotkać w codziennej egzystencji.Autorem książki "Stary człowiek i morze"jest?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Rozwiąż test i sprawdź!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania .Lektury szkolne.. Morze Kaspijskie jest jeziorem.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.a) Że spotka się z Di Maggio b) Że od tej pory będą znów wypływać w morze razem 40) Ostatnie zdanie opowiadania brzmi: a) "Staremu śniły się lwy" b) "Stary cicho zapłakał" Stary człowiek i morze Udostępnij wg Paniodpolskiego1 Klasa 7 Klasa 8 Polski Polub Edytuj elementy Więcej Ranking Wymagane logowanie Motyw Wymagane logowanie Opcje Zmień szablonQuizy "Stary człowiek i morze" Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Stary człowiek i morze".. Jesteś niezalogowany.. Zawsze marzył o bogactwie.. Dlaczego rodzice nie pozwalali chłopcu pływać ze starym?. Przerwij test.. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Szkoła podstawowaJak płynie po morzu i odnajduje małą wysepkę, a na niej wielki skarb..

Quiz wiedzy ogólnej quizy gazeta.pl.

Skomentuj.. Część 1.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Alevri zapytał(a) 24.12.2012 o 21:15: 1.. U wybrzeży jakiego kraju toczy się akcja?. FacebookTwitterWidget Wstaw ten quiz na stronę lub bloga Wklej poniższy kod na swoją stronę.Lektury: Stary człowiek i morze.. Test.Apr 24, 2022Stary człowiek i morze - Testy - Dojrzewamy.pl.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Stary człowiek i morze Plany wydarzeń Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Stary człowiek i morze Trudny test z Stary człowiek i morze Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Stary człowiek i morze Ernesta Hemingwaya.. Autorem lektury "Stary człowiek i morze" jest: Astrid Lindgren; Ernest Hemingway; Adam Mickiewicz; Sprawdź się w poniższych tematach: Ania z Zielonego Wzgórza 2.Q.. Henryk Sienkiewicz Eliza Orzeszkowa Ernest Hemingawy Następne.. Zobacz podobne quizy: #czytanie #ksiazki #lektury #staryczlowiekimorze #szkola .. Dlaczego Manolin przestał pływać z Santiagiem?. Co oznacza słowo salao?Dział - Stary człowiek i morze test.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Z jaką rybą walczy rybak Santiago?.

Quizy o lekturach "Stary człowiek i morze".

Stary człowiek i morze - quiz wiedzy książce Ernesta Hemingwaya.. Jak ma na imię chłopiec?. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Kto jest autorem tej książki?. Część 1. brawo!. Sprawdź, ile pamiętasz z tej opowieści o samotności, walce i nieustępliwości.. swój jedyny harpun jedzenie na najbliższe dniApr 5, 2022a) zamożnym mężczyzną z dużą firmą rybną b) ubogim rybakiem, który nie miał szczęścia w łowieniu c) sprzedawcą kawy w porcie 4) Towarzyszem/ towarzyszką starego był/była _____.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Stary człowiek i morze Stary człowiek i morze - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Stary człowiek i morze.. Podobne pytania.. Equestrian_Mika 2 lata temu.. Test wiedzy z lektury Stary człowiek i morze (Ernest Hemingway).. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Ilość pytań: 17 Rozwiązywany: 136146 razy.. Jak ma na imię stary?. Jaka była długość złowionej ryby?. Przykładowa kartkówka ze "Starego człowieka i morza" z odpowiedziami Kto jest autorem utworu?. brawo!. Podobne pytania.. Jak dobrze pamiętasz treść lektury?. Do jakiego gatunku należy ryba, z którą Santiago zmaga się podczas połowu?.

pytanie 1 z 15. test > Stary człowiek i morze.

Spróbuj zdać egzamin, który piszą uczniowie .Stary człowiek i morze - quiz ZAPISZ SIĘ!. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. brawo!. Do swojego pomocnika.. Część 2.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Stary człowiek i morze.. Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z lektury.Test Stary człowiek i morze Przeczytaj uważnie zdania i zakreśl przy nich odpowiedz tak lub nie w zależności od tego czy zdania są zgodne z treścią.. U wybrzeży Kuby Na dalekim wschodzie U wybrzeży Afryki Na morzu Północnym.. Do ryb, ptaków i siebie.. Od ilu dni stary nic nie złowił?. Kto jest autorem opowiadania "Stary człowiek i morze"?. a) jego żona b) rybitwa, którą spotkał na morzu c) chłopiec 5) Stary żalił się czasem, że nie smakuje mu jedzenie.Stary człowiek i morze - test znajomości lektury.. Stary człowiek i morze; Stary człowiek i morze Jak miał na imię chłopiec przyjaźniący się z rybakiem?. brawo!. Quiz ze znajomości lektury "Stary człowiek i morze " 2015-04 .1 day agoQuiz - Quiz ze znajomości lektury "Stary człowiek i morze" blocked zapytał(a) 04.04.2015 o 01:35: 1.. Wynurzał się bez końca, a woda spływała strumieniami z jego boków.Stary człowiek i morze - dokładne streszczenie..

Stary człowiek i morze − opowiadanie Ernesta Hemingwaya.

z tuńczykiem z marlinem z łososiem z karpiem Co traci rybak przy spotkaniu z pierwszym rekinem?. Test składa się z 12 pytań.. Latającą rybę i małego delfina SardynkiErnest Hemingway, "Stary człowiek i morze" - test z lektury na poziomie trudnym.. Oceń prawdziwość podanych zdań dotyczących opowiadania E. Hemingwaya.. 20 stóp 6 stóp 18 stóp Co Santiago spożył podczas pobytu na morzu?. O kim (o czym) mowa? ". Jeśli chcesz, aby Twoje wyniki się zapisały, zaloguj się.Stary człowiek i morze - test.. Stary człowiek i morze − opowiadanie Ernesta Hemingwaya.. Część 3.. Wielka siła w. Quizowy Maniak.. Książkę ''Stary Człowiek i Morze'' napisał: Mark TwainStary człowiek i morze to prosta i krótka opowieść o wiekowym rybaku, który wyprawia się na połów.. Psychotesty; Quizy geograficzne; Quizy historyczne; Quizy maturalne; Quizy o książkach; Quizy sportowe; Quizy wiedzy; Różności; Polecane artykuły "Drzewo do samego nieba".. a) Akcja opowiadania Stary człowiek i morze rozgrywa się w pobliżu Australii.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Quiz - "Stary człowiek i morze " - quiz.. Gdzie toczy się akcja utworu?. Dalej.. Od ilu dni Santiagowi nie udało się złowić żadnej ryby?. Quiz ze znajomości lektury "Skąpiec" 2015-05-03 16:35:01 " .Morze.. Wchodzisz do wersji demo quizu.. Pytanie 1 /10.. Do kogo mówił Santiago, gdy był na morzu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt