Test sprawdzający z lektury felix net i nika

Pobierz

Z kim mieszkała Nika?. Szukaj.. 16 terms.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 17 Obserwuj autora.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Sprawdź, czy rozwiążesz zagadki i wydostaniesz się z Escape Roomu przygotowanego przez Jarosława Karczmarzyka.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś .Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 2 Uwaga!. Test składa się z 12 pytań.. 1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Dodaj .Ważne- na początku roku zostanie przeprowadzona diagnoza- test- sprawdzający wiadomości i umiejętności zdobyte w klasie V.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. To jest DRUGA część, ale prze.. Zawiera 9 pytań.. Zobacz wywiad z Rafałek Kosikiem, który mówi o powstaniu książki.Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka trzynastolatek, syn malarki i informatyka, wraz52..

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.

W jakich okolicznościach poznali się Felix i. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Rozwiąż nasz quiz!. klasa 6 Lektury .Pobierz plik sprawdzian_z_lektury_felix_net_i_nika już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2. test dodany 12 lat.. Test składa się z 12 pytań.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl.. Część 1.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2.. Sprawdź się!. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?.

Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Test składa się z 12 pytań.. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Test wiedzy z lektury: "Felix, Net i Nika".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Edytuj elementy.. Sprawdź swoją wiedzę!. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Typ materiału: Test, quiz, gra.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. pytanie 1 z 15.. 1.W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Przygotuj się do klasówki, powtórz materiał.Temat 10.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Rozwiąż test ».. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl.. Co się stało z rodzicami Niki?. Malgorzata_Pondo 3 lata temu.. Część 2.. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika..

1.Quiz /fiszki felix net i nika oraz gang niewidzial….

"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Polub.. 1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. Wybierz prawidłową odpowiedź.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Udostępnij Udostępnij.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Więcej.. Malgorzata_Pondo 3 lata temu.. 17 Obserwuj autora.. Niektóre z pytań są naprawdę tru.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Dodaj do .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura uzupełniająca) - test podsumowujący (wersja A)Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury..

Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Dodaj do ulubionych.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Część 1.. Ile lat ma Felix?Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"*- kwiecie .. Powtórka przed klasówką z lektury "Czarne stopy".. 17 Obserwuj autora.. pytanie 1 z 15.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Jak miał na nazwisko Net?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. Jak miał na imię pies Felixa?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz .FELIX,NET I NIKA: jak dobrze znasz lekturę?. Część 3. chomik8.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!test z lektury felix, net i nika trudny.. Polecam.. Sprawdź się!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Omawiamy lekturę: "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" Sprawdzę swoją znajomość lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt