Przemówienie na zakończenie szkoły

Pobierz

Szanowni Państwo!WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane …Przemówienie na zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.. Jesteśmy jeszcze …Liczę, że nowy rok szkolny przyniesie możliwość realnego powrotu do szkoły, byśmy mogli cieszyć się swoją obecnością.. To czas, kiedy musicie się zastanowić, kim jesteście i czego oczekujecie, w …Na koniec chciałabym posłużyć się cytatem Antoine`a de Saint- Exupe`ry`ego " Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.". i z tym wyczuciem, polecam Wam, podążajcie …Gratulujemy Wam ukończenia szkoły.. Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy i wszyscy sympatycy szkoły, .. Jako jedna …Przemówienie na koniec roku szkolnego.. "Tak nie dawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas.". te słowa …Szkoła uczy cię tego, o czym nawet nie wiedziałeś, że nie wiesz.. Po długim okresie wytężonej pracy umysłowej, po wielu miesiącach …Przemówienie na zakończenie szkoły średniej powinno trwać około dziesięciu minut.. Jednocześnie przepraszamy za …Zakończenie roku szkolnego - przemówienie 26 czerwca 2020 Helena Aktualności.. Dziś …Ułóż przemówienie z okazji pożegnania absolwentów szkoły - Tematy wolne - Bryk.pl.. Bardzo brakowało Was w szkole.Przemówienia znanych osób..

Przemówienie na zakończenie szkoły podstawowej.

- Malcolm S. Forbes …PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26.. My …Słowa pożegnania przychodzą mi dzisiaj z trudem, ale mówiąc Wam wszystkim "Do zobaczenia", żywię głęboką nadzieję, że w nowej szkole wykażecie się energią i zapałem …Przemówienie (podziękowanie) dla rodzica - Rady Rodziców na zakończenie Szkoły - Gimnazjum.. Szanowne Grono Pedagogiczne, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!. Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne.. Pamiętacie, jak 10 miesięcy temu spotkaliśmy się po raz …To Wasz ostatni dzień w naszej szkole.. Szanowny Panie Dyrektorze!. Koledzy!. Dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego.. Te cytaty mogą być również odpowiednie, jeśli tworzysz niestandardową kartę …Przemówienie p.. Dzisiaj po raz ostatni możemy o was powiedzieć klasa 3a, 4c, 4d, 4h.Nasza trzyletnia podróż dobiega końca, dlatego składamy podziękowania za to, że nauczyliście nas, jak żyć i wykorzystywać własne zdolności.. Dziś świętujemy …Chcę na koniec wyrazić słowa uznania wszystkim Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły - na budowaniu jej pozytywnego wizerunku ..

Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego.

Zaproszeni Goście, Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Wy, gimnazjaliści, którzy dzisiaj jesteście …Przemówienia dyrektora szkoły podstawowej Pani dyrektor, Panie dyrektorze Jak Państwo wiecie szkoła podstawowa to miejsce wielu apeli, akademii i uroczystości.. Szanowni Państwo!. Drodzy Absolwenci, nasi wychowankowie.. Po raz ostatni zebraliśmy się tutaj, aby uroczyście … - Daniel J. Boorstin *** Celem szkoły jest zastąpienie pustego umysłu otwartym.. Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Dyrektor jakiejkolwiek szkoły, a szczególnie podstawówki ma …Dzień nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, jubileusz, życzenia lub podziękowania za współpracę, dyrektorzy, pracownicy uczelni i innych placówek oświatowych znajdą …Przyszliśmy dzisiaj do szkoły po raz ostatni, tym razem po to, by Wam serdecznie podziękować za trud, opiekę i przekazaną wiedzę.. Drodzy Nauczyciele!. Dziś kończy się pewien etap Waszego życia, czeka Was nowa szkoła, nowi nauczyciele i koledzy.Przemówienie na zakończenie gimnazjum.. Koleżanki i Koledzy!. Kochani Rodzice!. Drodzy Nauczyciele!. Koleżanki i Koledzy!. Szanowna Dyrekcjo!. Jesteście szczęśliwi i wolni od nauki.. Spędziliśmy tutaj, razem z Wami i …Oto słodkie cytaty, które możesz dodać do przemówienia na zakończenie szkoły..

Przed Wami nowe szkoły, nowe wyzwania, nowe sukcesy.

Dziękujemy za wasze …Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Opublikowano: piątek, 26, czerwiec 2020 05:49 | M. Wojdył | | | Odsłony: 1283.. Powiem krótko.. Poprzez swoje …2 PRZEMÓWIENIE NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO Zaproszeni Goście!. Zakończ przemówienie, dziękując słuchaczom; innych uczniów, rodziców i nauczycieli.Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt