Jak przetłumaczyć tekst ze zdjęcia na komputerze

Pobierz

Na ekranie telefonu ukaże się tłumaczenie.Na komputerze otwórz drive.google.com.. Nastepnie, wystarczy nakierować aparat na tekst, który zamierzamy przetłumaczyć i dotknąć ekran by 'zamrozić' obraz.. Pobierz tekst z obrazu, statusu WhatsApp, Instagram stories, Twitter feed, Pinterest, a .Możesz to zrobić po prostu przeciągając, lub możesz kliknąć przycisk "Otwórz" znajdujący się na pasku narzędzi, a następnie wybierz żądany plik obrazu.. Na przykład często przeglądam na Instagramie zawartość zagranicznych, tematycznych hashtagów związanych z moją branżą i chciałam przetłumaczyć .Jak przetłumaczyć tekst z obrazów z nim?. Teraz kliknij przycisk "Rozpoznanie" i poczekaj, aż Abby Fine Reider zeskanuje obraz i wyodrębni z niego cały tekst.. Kliknij prawym przyciskiem myszy odpowiedni plik.. Następnie wykonaj to samo w prawym rogu z językiem, na który chcesz przetłumaczyć tekst.. Plik graficzny zostanie przekonwertowany na Dokument Google, ale niektóre opcje formatowania mogą nie zostać przeniesione:Wybierz ikonę tłumaczenia na pasku adresu.. Naciśnij ikonę aparatu.. Tym czymś jest technologia OCR.. Aby wyświetlić tłumaczenie określonych słów, stuknij te słowa na zdjęciu Aby wyświetlić pełne tłumaczenie całego zdjęcia, stuknij opcję " Wybierz wszystko".. Jedyny warunek: gra nie może działać w trybie pełnoekranowym..

Następnie uruchom i wstaw tekst ze zdjęcia.

Aby przetłumaczyć tekst widoczny na zdjęciu, wystarczy uruchomić aplikację Tłumacz Google i wybrać opcję Wykryj język w lewym górnym rogu.. Jedyne co pozostaje, to zaznaczenie palcem obszaru,.TextGrabber, czyli jak rozpoznać i przetłumaczyć tekst na zdjęcia na iPhonie i iPadzie Dawno minęły czasy konwencjonalnych notebooków i notebooków, a w rzeczywistości znacznie łatwiej jest po prostu zrobić zdjęcie informacji na iPhonie lub iPadzie.. Wstawianie tekstu do dokumentu i eksportowanieMoim "modelem" będzie próbka koreańskiego żelu do mycia, o którym na ten moment nie wiem zbyt wiele :) 2.. Ulepszaj z nami rozpoznawanie tekstu.Wciskamy ikonkę z aparatem.. Wybierz języki, po czym kliknij na ikonkę aparatu po lewej stronie.. Tekst zostanie przetłumaczony za pomocą internetowego tłumacza firmy Microsoft.Cóż, takie dokumenty to najlepiej programem tłumaczącym na inne języki(są ich setki).. Aplikacja poprosi o wybranie języka lub automatycznie go wykryje za pomocą funkcji rozpoznawania języka.. Następnie rozpocznij rozpoznawanie tekstu.. Spróbuj poszukać w portalu(link masz poniżej) programu-tłumacza(inaczej się na to mówi: translator).. Jest szybki, wygodny, bez konieczności noszenia przy sobie nieporęcznego długopisu czy pamiętnika.Istnieje rozwiązanie, które nie tylko pomaga zaoszczędzić cenny czas, uniknąć błędów w trakcie odtwarzania oryginalnego pliku..

Poczekaj, aż tekst zostanie wyodrębniony.

To wszystko.. Wystarczy uruchomić Google Translate i kliknąć ikonę aparatu.. Aby uchwycić fragment tekstu użyj skrótu klawiaturowego Ctrl + Alt + Z, a następnie przytrzymując lewy przycisk myszy zostanie zwolniony zainteresowania fragment użytkownika, a po jakimś czasie są wyniki - okno z rozpoznanym tekście, a pod oknem z tłumaczeniem.Nasz konwerter zdjęcie na tekst jest darmowym narzędziem OCR online, które przekształca obrazy w tekst w krótkim czasie.. Jeśli znajdziesz taki, to go ściągnij.. Wnioski z artykułu.. Następnie dotknij przycisku spustu migawki aparatu, aby zrobić zdjęcie.Nasz serwis pomoże zrobić tłumaczenie tekstu ze zdjęcia.. Wybierz pozycję Przetłumacz.. Darmowy program Screen Translator służy do tłumaczenia tekstu na ekranie komputera: z przechwyconego obrazu, elementu strony, programu lub .Jeśli chcesz przetłumaczyć dokument w formacie PDF z języka angielskiego (lub jakiegokolwiek innego) na język polski, najprostszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi Google Translate, czyli Tłumacza Google.Z tej porady dowiesz się, jak przetłumaczyć online plik w formacie PDF za pomocą Tłumacza Google.Jak przetłumaczyć zdjęcie za pomocą Tłumacza Google (Android / iOS) Na liście aplikacji przeznaczonych do tłumaczenia obrazów (ale także tekstu maszynowego i głosu) nie możesz przegapić Tłumacz Google Platforma udostępniona przez Google, dostępna jako aplikacja na Androida, iOS i iPadOS, umożliwia natychmiastowe tłumaczenie treści obrazów, oprawionych w aparat lub ..

Krok 1 Otwórz ten konwerter online na swoim komputerze.

2 Krok 2 W razie potrzeby wybierz język.. Po otrzymaniu wyniku możesz przesłać tekst do Tłumacza Google, a także rozpoznać plik PDF i konwertować go do formatu w Word.. Aplikacja przetłumaczy go u góry ekranu.Za pomocą aplikacji można również tłumaczyć zdjęcia w czasie bieżącym.. Jak przetłumaczyć dokument za pomocą Tłumacza GoogleJak uzyskać tekst z obrazu 1 Krok 1 Prześlij obraz, z którego chcesz pobrać tekst.. Po wykonaniu zdjęcia zdjęcie tekstu, które chcesz przetłumaczyć, zostanie załadowane do programu.po prostu idź i zaznacz słowo że chcesz zostać przetłumaczony i klikniesz "Przejrzyj", a następnie "Tłumacz".. Krok 2 Prześlij plik JPG, który chcesz przekonwertować na ten konwerter online, klikając przycisk Wybierz plik.Nie ma wątpliwości, że czasamikonieczna jest praca z dokumentami zawierającymi obrazy graficzne z pewnym tekstem w języku obcym, który podlega tłumaczeniu.. Pod tym trzyliterowym skrótem skrywa się oprogramowanie, które sprawi, że już żaden skan tekstu nie będzie stanowił problemu w procesie tłumaczenia.Tłumaczenie tekstu ze zdjęcia - główna funkcja programu.. O tym, jak przetłumaczyć tekst ze zdjęcia lub przekonwertować go na czytelny format, teraz zostanie omówione.Następnie wybierz zdjęcie, które chcesz przetłumaczyć Aplikacja Google Translate zaimportuje i zeskanuje Twoje zdjęcie..

Wskaż oryginalny język tekstu.

Następnie wystarczy kliknąć "Przetłumacz swój wybór" i wybrać język, na który zostanie przetłumaczone to, co zaznaczyłeś.. Po wykonaniu zdjęcia zdjęcie tekstu, które chcesz przetłumaczyć, zostanie załadowane do programu.Tłumaczenie tekstu ze zdjęcia - główna funkcja programu.. Kliknij Otwórz w Dokumenty Google.. W menu Przetłumacz na wybierz język, na który chcesz przetłumaczyć tekst.. 3 Krok 3 Zobaczysz wyodrębniony tekst.Ichny Microsoft Translator dostępny jest zarówno na urządzenia mobilne, jak i jako dodatek do systemu operacyjnego Windows 10.. Aby z niego skorzystać, dotknij przycisku z obrazem z kamery, wybierz źródło - galerię lub nowe zdjęcie.. Po prawej stronie pojawi się kolumna, w której należy przewinąć w dół do kolumny "Język docelowy" i wybrać tam potrzebny język.. Zaznacz tekst, który chcesz przetłumaczyć lub kliknij Zaznacz wszystko.. Aby z niego skorzystać, dotknij przycisku z obrazem z kamery, wybierz źródło - galerię lub nowe zdjęcie.. I gotowe.Poniżej przedstawiono proste kroki, które można wykonać, aby przekonwertować JPG na tekst.. Jeśli wybierzesz drugą opcję, uruchomi się aplikacja Aparat.. Poczekaj na zakończenie przesyłania i przejdź do przetwarzania OCR.. I to też z 100% dokładnością.Wykorzystuje technologię optycznego rozpoznawania znaków (OCR), aby kopiowanie tekst ze zdjęcia.. Przywróć przetłumaczoną stronę internetową z powrotem do pierwotnego języka Na pasku adresu wybierz ikonę tłumaczenia .. Bardzo proste!. Tłumaczenie tekstu ze skanu jest tam dostępne w karcie "Tłumacz" i zakładce "obraz".. Jeśli wybierzesz drugą opcję, uruchomi się aplikacja Aparat.. Następnie skierować obiektyw aparatu na tekst z ulotki, zdjęcia czy folderu i pozwolić translatorowi na działanie.. Dodane linki:Aby przetłumaczyć tekst widoczny na zdjęciu, wystarczy uruchomić aplikację Google Tłumacz.. W moim przypadku koreański->polski.. OCR, lub Optyczne rozpoznawanie znaków nigdy nie było tak proste.. Tłumaczenie ze zdjęć.. Naciśnij ikonę aparatu.. Lub po prostu wyszukaj onlineocr.net za pomocą przeglądarki.. Wybierz pozycję Pokaż oryginał.Aby przetłumaczyć wyodrębniony tekst ze zdjęcia, możesz go zaznaczyć, klikając go prawym przyciskiem myszy i wybierając " Tłumaczenie ".. Wszystko, czego potrzebujesz, to zeskanować lub zrobić zdjęcie tekstu, wybrać plik i przesłać go na .Tematem aplikacji do tłumaczenia tekstu ze zdjęć i aparatu zainteresowałam się z uwagi na pracę.. Następnie dotknij przycisku spustu migawki, żeby zrobić zdjęcie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt