Jak pobrać aplikację hbo go na telewizor lg

Pobierz

Zaloguj się za pomocą danych zapisanych w umowie.. Smartfony i tablety muszą mieć Androida w wersji KitKat lub nowszej.Mar 11, 2022 Możesz korzystać zarówno z urządzenia z systemem Android, jak i urządzenia z systemem iOS, więc nie musisz się zbytnio martwić o to, którego .HBO GO - aplikacje mobilne.. Pobierz Freeware.. Jeśli Twój pilot od telewizora jest wyposażony w przycisk Smart Hub, naciśnij go i uruchom serwis HBO GO.. Włącz komputer i z poziomu przeglądarki internetowej przejdź na stronę aktywacji usługi HBO GO.Jak oglądać HBO GO na telewizorze?. Zarejestrowałem się przez TV na stronie LG w LG smart tv apps.. Dostępne są programy na systemy Android oraz iOS.. I teraz moje pytanie jak mogę oglądać dalej HBO na moim TV bez wymiany .Mar 8, 2022Sprawdź:Najlepsze telewizory 55 cali z AndroidTV: telewizory Samsung: z AndroidTV i Chromeca.Włącz TV.. Dostęp do aplikacji HBO GO na TV jest płatny, dlatego też, aby cieszyć się HBO GO na telewizorze LG lub modelu innego producenta, konieczne jest wykupienie abonamentu bądź posiadanie rozszerzonego pakietu u dostawcy swoich usług telewizyjnych.Dec 20, 2021Apr 6, 2022W tym filmie pokazuje jak instalowac oraz usunac dostepne aplikacje na Telewizor LG Smart TV.. Jeśli nie będzie odrazu widoczny przejdź do ekranu głównego aplikacji.. Wersja na urządzenia z systemem Android pozwala korzystać z oferty stacji w dowolnym czasie i miejscu.Ten film powstał w 2017 roku i posiada nowszą wersję..

Pobierz aplikację.

Android - angielski.. We wspomnianym serwisie obejrzymy kontrowersyjne dokumenty, hity filmowe oraz .Telewizory LG z dostępem do internetu oferują innowacyjny system webOS ułatwiający poruszanie się po całym interfejsie.. W przypadku iPhone'ów i iPadów wymagany jest system w wersji iOS 8.0 lub wyższej.. Możesz także skorzystać z opcji wyszukiwarki.. HBO GO to platforma VOD, na której widzowie znajdą wszystkie kultowe produkcje HBO: seriale, filmy, programy dokumentalne i bogatą ofertę dla najmłodszych.. Na pudełku z tego, co widzę jest kilka ciekawych aplikacji jak np. skype lub gra frisbee.. Ustawienia aplikacji HBO Max Jeśli masz już subskrypcję HBO Max, możesz wprowadzić swoje dane logowania.W tym celu należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją: Uruchom aplikację HBO GO na telewizorze podłączonym do internetu.. Dodatkowo co jakiś czas przybywają nowe aplikacje, z których można korzystać na dużym ekranie.. Naciśnij przycisk Home na pilocie LG, a następnie wybierz Sklep z treściami LG.. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc ponieważ kilka dni temu na moim telewizorze przestała działać aplikacja HBOGO wraz z komunikatem "Platforma LG Netcast nie jest wspierana przez HBO Go".. My tymczasem postanowiliśmy sprawdzić, które z tych najbardziej znanych są wciąż popularne..

Zakupiłem telewizor LG z najnowszej serii.

Przejdź do ikona wyszukiwania w LG Content Store (zwykle szkło powiększające w prawym górnym rogu).. Znajdziesz tam polecane aplikacje oraz te, które używasz najczęściej.. Wersja: 5.1.2.. Pojawiła się zupełnie nowa aplikacja HBO GO, która docelowo trafi na niemal wszystkie możliwe platformy: od komputerów, przez smartfony i konsole do gier, aż po rozmaite systemy Smart TV.Wydawca: HBO Holding Zrt.. Niestety nie umiem znaleźć tego przez TV.Używanie urządzenia mobilnego do sterowania telewizorem LG Smart TV.. Wybraliśmy 9 naszym zdaniem najlepszych appek w LG Smart TV.JAk i skad zainstalowac aplikacje na LG smart TV.. (Android) Pobierz na: Android.. Wybrałem kraj POLSKA.. W tym celu kliknij na pilocie przycisk lupki.HBO GO obsługuje wszystkie telewizory LG Smart TV z systemem WebOS 3.5 lub nowszym.Apr 8, 2021Jan 20, 2022Możesz już pobrać nową aplikację Piotr Grabiec 04 grudnia 2017 HBO zrobiło swoim klientom niespodziankę.. Wpisz "HBO Max".. HBO GO Polska to aplikacja mobilna do obsługi polskojęzycznej wersji serwisu wideo na żądanie (VoD) amerykańskiej stacji telewizyjnej HBO, na smartfonach i tabletach opartych na platformie Google Android i iOS.. Zapraszam na moj kanal; 30, 2022Jeżeli chcesz zakupić usługę stworzenia konta netfliks, hbo go to zapraszam do mojego sklepu: DO NASZEJ GRUPY FB POŚWIĘCONE.Witam wszystkich forumowiczów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt